KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878430

nr 1387 8430

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x84, yttermått inklusive ram: 76x92 cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:05:45

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton